Питання допиту свідків по справі Януковича відкрите

  • Березень 20, 2018

На засіданні по справі Януковича виникло питання щодо притягнення свідків до допиту в ході засідань. Сторона захисту говорить про те, що деякі свідки не можуть повернутись до України із міркувань особистої безпеки, та просить допитати їх через відеозвязок. Натомість прокуратура заперечує проти даного виду допиту та обґрунтовує свої заперечення наступним чином:

Генеральною прокуратурою надана довідка підписана самою ж генеральною прокуратурою про відсутність свідка у розшуку. А також довідка видана органом очолюваним також політичним опонентом Віктора Януковича, а саме Арсеном Аваковим

Сторона захисту наполягає на тому, що прокуратура незацікавлена в установленні істини. Причиною вони назвали небажання прокуратури виїхати групою до Росії для проведення спільних українсько-російських слідчих дій.

Прокуратура могла поїхати безпосередньо особисто, або надати доручення до органів російської федерації. Отримати таким чином повну позицію Віктора Януковича яку він особисто бажав надати прокурорам

Нагадаємо, Віктору Януковичу висловлена підозра в скоєні таких злочинів як державна зрада, пособництво в умисних діях вчинених з метою змін меж території та державного кордону України, пособництві у веденні агресивної війни.

Коментарі

...