Питання «Чий Крим» перед виборами в Росії

  • Лютий 8, 2018

Кандидат в Президенти Росії Ксенія Собчак виступаючи в США розповіла про свою позицію як громадянина Росії щодо ситуації на Україні та зокрема в Криму.

«Що стосується Криму, ми справді порушили договір забравши Крим і зробивши його частиною Росії. Проте зараз ми не можемо просто так повернути Крим Україні тому що там більше двох мільйонів громадян Росії. Ми повинні врахувати думку тих осіб, які там проживають»

Кандидат на пост Президента Росії запропонувала новий підхід до питання вирішення статусі Криму, вона запропонувала міжнародний референдум який має відбуватися в Україні та Росії та окремо в Криму. Нажаль в своєму виступі Собчак не пояснила механізм проведення референдуму, а лиш розповіла про питання які потрібно поставити перед населенням при даному опитуванні. Читайте також Україна має не визнавати легітимність виборів в Росії в разі голосування Криму

«Ми повинні поставити три питання: Крим має бути незалежним, Крим має бути Українським, чи Крим має стати частиною Росіїської федерації. Тільки таким чином під контролем міжнародних організацій дане рішення зможе стати своєрідним компромісом та виходом із тієї проблеми в яку ми самі себе загнали»

Нагадаємо 18 березня 2014 року в Криму був проведений так званий «референдум про відєднання від України, через два дні 18 березня його було включено в склад Російської Федерації.

Коментарі

...