Повернення Українського політв’язня на Україну

  • Серпень 8, 2018

Звільнений із російської в’язниці український політв’язень Олександр Костенко прибув на територію України. Ірина Геращенко в соціальній мері прокоментувала дану подію підкресливши зусилля українського дипломатичного корпусу щодо звільнення українських заручників.

Як поінформували мене Держсекретар МЗС А. Заєць і наші консули, Олександр Костенко разом з нашими дипломатами перетнули російсько- український кордон. Планується, що надвечір вони будуть у Києві. А о 16 годині в МЗС відбудеться традиційний брифінг, на якому наші дипломати розкажуть про всі спільні , скоординовані зусилля влади і дипломатичного корпусу по захисту українців, незаконно утримуваних в РФ.Українська сторона і надалі робитиме все для підтримки наших незаконно ув’язнених в РФ громадян, незалежно від їх поглядів, переконань, чи можливих запитань до них з боку українських правоохоронних органів. Наша задача – звільнити, витягти, допомогти, захисти права, добиватися консульського доступу. Всі інші питання- до інших органів і структур

Під час прибуття до Києва Олександр не відповів на питання журналістів щодо наявності у нього російського паспорту, заявивши, що спочатку він поспілкується із спецслужбами, а потім робитиме офіційні заяви.

Я зараз нічого не буду коментувати, спочатку поговорю із спецслужбами

Нагадаємо, Костенко був звільнений із російської тюрми після відбуття терміну покарання 3.5 роки.

Коментарі

...