Порошенко відвідав із візитом Австрію

  • Березень 16, 2018

Президент України Петро Порошенко, відвідав із робочим візитом Австрію, де зустрівся із президентом Александром ван дер Білденом. Зустріч проходила в рамках бізнес-форуму. Під час зустрічі були обговорені політичні та економічні питання, зокрема президент розповів про нарощення торгівлі між двома країнами.

На 18.5% зріс товарообмін між Україною та Австрією. На 48% зріс експорт товарів із України до Австрії. Які ще повинні бути докази ефективності всесторонньої та все об’ємної зони вільної економічної торгівлі, яка вступила в силу в 2017 році

Слід зазначити, що крім економічних питань були також політичні заяви. Так, президент Австрії в свою чергу розповів про свою позицію як президента, щодо виборів російського президента на території окупованого Криму.

З точки зору Австрії, зрозуміло, що анексія Криму протиправна, такою вона була та є. Це також є позицією Європейського Союзу, і тому на даній території не можуть проходити легітимні вибори в російській парламент, чи вибори президента. Це не моя точка зору, це однозначна позиція всього австрійського уряду

Нагадаємо, заступник міністра іноземних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що Україна буде наполягати на введенні санкцій проти всіх організаторів та посібників виборів президента РФ в Криму.

Коментарі

...