Порошенко заплатив за зустріч із Трампом 400 тисяч доларів

  • Травень 26, 2018

ББС опублікувала статтю в якій розповіла, що зустріч Порошенка та президента США Трампа відбулася через те, що Порошенко заплатив 400 тисяч доларів. Про дану новину також розповіли телеканали.

Особистий адвокат Трампа Майкл Коен отримав від 400 до 600 тисяч доларів за організацію зустрічі між Трампом та Порошенком яка відбулася в червні минулого року. Про це розповіли джерела які були безпосередньо знайомі із ситуацією у розмові із ББС. Дані кошти за словами джерел були переведені від людей із оточення Порошенка безпосередньо на рахунки особистого адвоката Трампа

На дану заяву відреагувала адміністрація президента України, вони назвали таку заяву відвертою брехнею та провокацією. Вони наполягають на тому, що це зроблено з метою впливу на відносини між двома країнами.

Вважаємо, що поширена відверта дезінформація є частиною фейкової кампанії з дискредитації українсько-американських взаємин, а також персональною атакою на президентів України та США. Оскільки в процесі підготовки даного матеріалу було проігноровано коментар про недостовірність цієї інформації, ми вимагаємо його спростування. В разі, якщо це не відбудеться, залишаємо за собою право подати позов до суду

Також, видання окремо відмітило, що на даний момент невідомо чи знав сам Трамп про передачу грошей його адвокату для проведення зустрічі.

Коментарі

...