Порошенко поспілкувався із журналістами

  • Березень 10, 2018

Президент України поспілкувався із журналістами де відповів на їхні питання. Запитання стосувались найцікавіших питань зовнішньої та внутрішньої політики України. Так на питання щодо стягнення боргу із компанії «Газпром» президент заявив:

Перш за все, я не маю одного сумніву у тому, що Україна в повному обсязі отримає все до копійки. Я хотів би, і підтверджую всі ці цифри які ви навели, проте наголошую, це питання абсолютно не про гроші. Це питання геополітичного значення

Також Петро Олексійович розповів про дефіцит газу в Україні внаслідок якого він робив звернення до громадян із проханням зменшити на добу споживання газу.

Україна, яка заздалегідь попередила всіх європейських партнерів, що це може бути, але ми зробимо все щоб виконати свої зобов’язання. Скажіть мені будь ласка, а хто далі буде довіряти Росії як надійному газопостачальнику

Нагадаємо питання газопостачання Європи в обхід України, так званий «північний потік 2» зараз стоїть одним із найважливіших питань в порядку засідань ЄС. Проте слід зазначити що «Газпром» прагне розірвання контракту із Україною задля наповнення інших газових потоків та виконання контрактів, а за рішенням Стокгольмського суду до кінця 2019 року розірвання контракту про транзит територією України є неможливим.

Коментарі

...