Порошенко привітав українців із прийняттям закону про валюту

  • Червень 25, 2018

Президент України Петро Порошенко привітав жителів України із прийняттям закону про валюту. За словами президента прийняття даного закону дозволить прискорити розвиток української економіки та наблизити стандарти українського валютного ринку до європейських.

Я хочу привітати український народ, український парламент, привітати народних депутатів в тому числі від Донеччини які присутні в цьому залі. За рішучі і важливі закони які були вчора прийняті. Почну із закону який країна чекала довгих 25 років, і я вітаю вас із цим, я вітаю мужність українського парламенту, коаліції, народних депутатів України, голови верховної ради із прийняттям закону про валюту

Також під час свого виступу Порошенко розповів про те, що цей тиждень у Верховній раді був дуже напружений проте депутатам вдалося також прийняти іще важливі закони які були ініційовані президентом.

Другий по важливості закон, можливо перший який було вчора прийнято, я за це дякую парламенту, це підтримка моєї стратегії розвитку сектору національної безпеки та оборони, закон про національну безпеку. Ми посилюємо керованість та запроваджуємо абсолютно нові кроки для керованості особливо в умовах воєнного стану

Нагадаємо, нещодавно НАЗК заявило про закінчення перевірки декларацій Порошенка, за результатами перевірки порушень в декларації не виявлено.

Коментарі

...