Порошенко розповів про що говорив на саміті НАТО

  • Липень 16, 2018

Президент України Петро Порошенко дав інтерв’ю провідним українським телеканалам після відвідин саміту НАТО. Президент розповів про найважливіші теми які обговорювались на рівні глав країн, зокрема він розповів про зустріч із лідером США. За словами президента Трамп надав відповіді на питання які цікавлять українську сторону.

Президент надав відповідні завдання з цього приводу. Деталі тут я розповідати не буду, але ми дуже швидко розвиваємося і щодо надання консультативної, едвайзерської, допомоги з боку Сполучених Штатів, бо це взаємовигідна співпраця. Безумовно я підняв питання звільнення заручників і просив підняти це на зустрічі (з Володимиром Путіним – УП), яка в понеділок відбудеться в Гельсінкі

Також за словами гаранта розмова відбулася щодо економічного та без пекового захисту України, зокрема про наміри побудови Північного Потоку 2 проти якого категорично виступає Україна та США.

Сполучені Штати підтримують Україну в позиціях щодо “Північного потоку-2” і вважають неприпустимим, бо цей проект є політичним, підриває економічну, енергетичну і глобальну безпеку Європи. І президент дуже рішуче висловився і на підтримку України, і на підтримку енергетичної безпеки. Ми обговорювали питання економічної співпраці, у нас на 70 відсотків зріс товарообіг зі Сполученими Штатами за 2017 рік, ця позитивна тенденція зберігається

Нагадаємо, після завершення саміту НАТО голова даної організації заявив, що двері НАТО відкриті для всіх, в тому числі для України.

Коментарі

...