Представник України в ООН підтвердив агресію Росії

  • Лютий 14, 2018

Колишній радник постійного представництва України при ООН (2015-2018р) Андрій Тенюх який надавав свідчення на суді підтвердив заяву про агресію Росії проти України в Криму.

Саме напередодні першого засідання Ради Національної Безпеки та Оборони 28 лютого 2014 року пригадую такі події як висадка літаків. Це десять літаків з російськими військовими та 14 вертольотів, які приземлились біля міста Кача що під Севастополем
Читайте також Могильов розповів як відбувалося захоплення Криму
Дані покази співпадають із словами Павла Шишоліна який у своїх показах також говорив про несанкціоновані дії росіян на півострові Крим. Слід зазначити що за даними сторони захисту на момент 28 лютого, тобто на момент коли розпочиналась агресія Тенюх перебував у Нью-Йорку, а отже безпосередньо не міг бачити ситуацію в Криму. Тому свідку було задано питання від кого він отримав вказівку про представлення ситуації в Україні в такому світлі перед світовим співтовариством. На що була дана відповідь:

У мене є безпосередній керівник це постійний представник, і як і у будь якій установі у нас є субординація і я отримував вказівки від мого керівника

Нагадаємо основними питаннями які ставить сторона захисту підозрюваним являються запитання про перебіг конфлікту, оцінку ризиків та лист Віктора Януковича до президента Росії про введення військ.

Коментарі

...