ПРИЧИНИ ТА НАСЛІДКИ (закінчення)

  • Вересень 4, 2017

Деякі люди вважають, що окультизм це таке собі "хоббі" олігархів. Тобто став олігархом, то й став окультистом. Насправді все навпаки, не станеш олігархом, якщо ти не є окультистом. Мова не йдеться про просто багатих людей, хто не лізе, кого не пхають до державної влади. Ось такі не є олігархами. Олігарх - це по перше і останнє державна влада.

Де юре, як у Порошенка, де факто, як у Іванішвілі.

А якщо вже олігарх - мусиш бути окультистом. Інакше не пропустять ті, хто на сьогодні видає перепустку до влади в усьому світі.

Петра Порошенка часто можна побачити в храмах колись Московської патріархії УПЦ МП, а нині й Київської УПЦ КП. Побожна людина, чи ж ні?

Лише чомусь хреститься так званим "перевернутим хрестом". Петро Порошенко раб... аж ніяк не Божий. Таких відео є багато, починаючи з голосування Порошенка за самого себе на президентських виборах. І дружина його Марина теж таким чином творить знамення... аж ніяк не хресне. Неофіти не вміють хреститися? Не будьмо наївні. З такою армією іміджмейкерів навчилися б.

Ось і інавгурацію свою назначив Порошенко на 7 червня, - а це поминальна субота. Скільки його не просили перенести на інший день, аж ніяк не погоджувався, вперся, як той віслюк. А як же, такі дати для окультистів та сатанистів перш за все. І обов'язково повинно бути все, що нагадує про смерть, це їх своєрідне mоmento mori. Зрештою вони не про свою смерть пам'ятають, щоб на часі покаятися, а нагадують іншим людям, що вони про їх смерть дбають.

І дбають. Скільки українських жертв приноситься кожен день цією президентурою, знаємо всі. Але при цьому пан товариш президент валить все на свого куратора Путіна. Це і зрозуміло, оскільки двоє окультистів й сатанистів роблять одну жахливу пекельну справу - принесення людських жертв.

Не вірите? А скажіть тоді, чому це храм, куди приходить Порошенко на перше Пасхальне богослужіння в якості Президента, раптом позбувається світла? Гасне світло, а природних катаклізмів не має, все тихенько. Як не намагалися поправити, дати світло купа найкращих електриків - все даремно. Отже, прийшлося служити при свічках.

Чому це в солдата почесної варти з рук випадає рушниця, - власне тоді, коли поруч Порошенко? Також день інавгурації, поминальна субота, 7 червня.

Збіг? Аж три збіги? А це вже система.

18 липня 2014 року на Хрещатику, під самим будинком Київради, збирається величезна юрба так званого "Центру Відродження". Це відома на всю Україну окультна секта на чолі з Володимиром Мунтяном. Зібралися з двох причин: нібито вшанувати пам'ять жертв з малайзійського Боїнгу рейс MH17, збитого російською ракетою та й "помолитися". За кого б ви думали? За Петра Порошенка, ну, й так разом за Віталія Кличка.

"Молитва" окультистів, та ще й в такій кількості. Кому вони "моляться"? За кого? За Петра Порошенка, за свого - своєму патронові. По-різному його називають: Люцифер, Денниця, навіть Йуд Хей Вав Хей - це вже івріт. А жертви - теж їм доречні. Культ зобов'язує. Шабаш на крові. Ось чим є ця "молитва". Принесено жертви, а тепер можно і за своїх "помолитися"  саме тому, на чий алтарь принесено.

"Картина маслом", ні? Як вам така "трійця", геть не свята: Путін, Іванішвілі, Порошенко?

І ціла ця "трийця" люциферистів проти однієї людини - Михайла Саакашвілі.

В цій статті ми не будемо вдаватися до теологічних суджень на тему боротьби Бога і сатани, добра і зла. Зараз нашим завданням є зрозуміти, що пекельні якості так званих "олігархів" мають походження прямо з самого пекла. Їх підлі, підступні та мерзенні, особливо небезпечні для людей, суспільства і держави якості, їх культ грошей і влади, патологічна жадібність та прихильність до беззаконня, диктатури, вбивств, заколотів і переворотів, - це все не причина, а наслідки.

За кожним "олігархом" та їх інтернаціоналом, не маючих батьківщини осіб, стоїть головна, глобальна сила, що зробила з них "олігархів", накачала їх божевільними грішми і тримає на короткому повідку та диктує кожний крок. Це нагадує стосунки Путіна та Іванішвілі, куратора КДБ-ФСБ та підпорядкованого. Однак сам Путін не є таким незалежним і надпотужним, яким його представляє будь яка пропаганда Кремля чи, наприклад, американської Демократичної партії. Пропаганда повинна якраз укрити реальний факт наявності за спинами путіних, іванішвілі та порошенків, глобальних окультних організацій, влади і можливостей яких нікому з людей далеких від їх середовища просто не снилася.

Ми знаємо лише окремі факти, що часом показують нам ЗМІ, як окультна організація Аненербе за спиною Гітлера, присутність тібетських лам та монахів у Берліні часів Третього рейху, експедиції СС на Тібет і так далі. До речі тинятися по Тібету доводилося не лише СС, а ще й НКВС. Товариш Сталін був учнем відомого окультиста Гурджиєва. Мало хто знає, що ЧК починалося як не тільки репресивна, але насамперед окультна організація, а рідний Фелікс Едмундович був членом окультної ложі Мемфіс Міцраім аж з 1902 року. А ФСБ, диявольська донька ЧК і НКВС, також не одного разу посилала своїх на Тібет, по місцях бойової та трудової слави ацтеків та майя й ще багато де. За Путіна це відбувається постійно. Товариш Шойгу починав кар'єру за Єльцина як... шаман. Це не жарт, лише повна правда.

Отакі власне сили сьогодні заважають жити планеті, нищать її, мучать народи, розв'язують війни, скоюють державні перевороти, кроять політичну карту світу на свою користь.

І Михайла Саакашвілі переслідують, позбавляють громадянства, заводять цілком висмоктані з пальця кримінальні справи, оскаржують вигадані "злочини", перешкоджають його в'їзду до коханої Грузії та рідної йому України.

Ми бачимо "вершки" подій та процесів: боротьбу за астрономічні гроші та необмежену владу бариг та злодіїв, корупціонерів та бандитів, політичних авантюристів та звичайних шпигунів, які влізли за наказом і допомогою окультно-кримінального інтернаціоналу до державної влади і прагнуть втримати її в руках будь якою ціною, через боязнь суворої кари за скоєні важкі злочини, серед яких на першому місті державна зрада.

Нашу увагу намагаються сконцентрувати на цих наслідках і відволікти її від причини. Без зрозуміння причини цілком неможливо успішне переконання наслідків.

Безкорисно лікувати симптоми. Потрібно лікувати хворобу, щоб не стала вона смертельною.

Вся діяльність Михайла Саакашвілі як Президента Грузії, як голови Одеської ОДА, як суспільного діяча, була спрямована на переконання симптомів та наслідків цієї важкої і навіть смертельної хвороби криміналу, беззаконня, корупції, олігархічного свавілля, зубожіння більшості народу. Така дуже небезпечна щоденна пекельна робота потрібна не менш, ніж безпосередня боротьба з окультними організаціями, що є справою спеціалістів у цієї галузі. Цю тему висвітлимо у наступних статтях.

Всі досягнення Михайла в Грузії намагається звести до нуля криміналіст і агент Кремля Іванішвілі. А інший криміналіст, який також знаходиться у змові із Кремлем, Порошенко створював неможливі умови для праці Саакашвілі в Одесі спільно із подільниками, насамперед з Арсеном Аваковим, ватажком однієї з головних ОЗУ в Україні, шестіркою путінського бандита Могілевича. Потім таємно вночі позбавив його українського громадянства, коли Саакашвілі не було в країні, порушивши всі закони і саму Конституцію Украйни. Він боїться Михайла цілим нутром бариги, боягуза та покидька і намагається заглушити цей страх горілкою та погрозами.

Михайло Саакашвілі готується до повернення в Україну. Він дав слово українцям, що переможе владу бариг, кримінальних злочинців, державних зрадників, агентів Кремля та світового мафіозного інтернаціоналу, що мучать народ та руйнують державу впродовж всіх 26 років незалежності України. Не погодився на пропозиції урядів США, Польщі та, багатьох інших країн Європи отримати собі громадянства цих країн та створити гідні умови для життя і діяльності.

Свого часу його друга Президента Польщі Леха Качинського, було вбитого Путіним у Смоленську. Цей заколот був не лише кремлівським, а й міжнародним, оскільки всі "олігархи" та державні терористи на світі підпорядковуються тим, що насправді правлять світом, зрештою, на сьогодні.

А те що буде завтра, залежить від нас.

 

 

Якуб Новиків-Кшемінський

Юрій Пономаренко

 

Коментарі

...