ПРИЧИНИ ТА НАСЛІДКИ (2 частина)

  • Вересень 1, 2017

Як відомо, Іванішвілі разом із Путіним були акціонерами Дрезденер Банку ще наприкінці 80-х років минулого віку. В 90-х обидва дружка робили свій чорний "бізнес" на крові людей в Росії, збирали свій пекельний капітал, множили особисті рахунки. На початку 2000-х мали вже шалені гроші. Коли Путіна привів до влади сумно відомий Березовський, Іванішвілі раптом виїхав із Росії до Грузії, звідки поїхав до Пітера ще за СРСР. Мешкав не у Тбілісі, взагалі не у місті, маючи вже міліарди долярів, - у селі Чорвіла Сачхерського району, де народився. 

Так було йому наказано Путіним та його конторою. Це була кадебівська консервація агента, котрий тихо чекав на інший наказ. 

На державний переворот. 

Іванішвілі оголосив свій "вхід у політику" після тихого сидіння у селі 7 жовтня 2011 року. 

В день народження Путіна. 

Окультисти придають велике значення датам. 

І не випадково на нинішню ролю фактичного диктатора Грузії було обрано власне Іванішвілі. Не лише криваві гроші поєднали їх із Путіним. 

Обидва дружка належали та належать до окультних спільнот. 

Інакше не могло бути. Бо сама Росія є країною мавзолея Леніна, найстрашнішого на світі окультного спорудження, зіккурата єгипецько-вавілонського окультного ритуалу. А чорна магія була і залишається офіційною ідеологієй як СРСР, так і нинішньої Росії, нехай під масками "марксізму", чи сьогодні "духовних скреп", котрі не мають із християнсьтвом нічого спільного. 

А із сатанізмом у "скреп" спільне все. 

В Росії добре знають не лише посвячені, що Путін такий сам окультіст, як його кремлівські попередники. І що ж у цьому дивного, коли Кремль ніколи не переставав бути одним з головних на світі гнізд окультизму і магії. 

Сам Путін має на собі хрест, місяць та зірку Давіда. Отак, одночасно. Як диктує окультизм. 

Носить годинник на правій руці, ніби нічого такого. А це одна із ознак членів окультної ложі. Червону нитку на лівій руці. Доречі, його двійники не носять. Добрий критерій, як відрізнити цю нечисть. 

Носить ще один амулет, "захист п'ятої чакри", щоб згідно окультним бредньом в нього не вкрали душу. А марно, яка там душа у цієї істоти. 

Тут треба сказати важливу річ: Путін такий сам окультист, як не лише кремлівські його попередники. Окультизм тібетського ритуалу був головною рисою також Адольфа Гітлера. Окультизм всіх кремлівських це вже єгіпецько-вавілонський ритуал. 

Але всі ці ритуали мають одне жахливе спільне. Це все ритуали на крови. А точніше: вони вимагають постійне принесення людських жертв.  

Так було у Чечні в 1994. Так було у Москві у вересні 1999. Потім знову у Чечні. У Грузії в серпні 2008. В Україні. В Києві на вулиці Інститутській у лютому 2015. Потім в Криму. На Донбасі. У Сірії. 

Кривавий кремльовський ритуал збирає жертви сьогодні. Кожного дня похорони українців. Кожного дня на пекельний алтар сатани його слуга Путін складає людські жертви згідно кривавих культів Вавілону і Єгипту. 

Марші "Безсмертного полку" 9 травня це окультний марш мерців. 

Слова Путіна про Херсонес як про сакральне місце це окультизм.  

Дикий шабаш, концерт у сирійській Пальмірі на місці масових страт ІДІЛ це окультизм. 

Таких прикладів є море. 

Саакашвілі є особистим ворогом окультиста і сатаніста Володимира Путіна.  

Його позбавив громадянства Грузії окультист і сатаніст Бідзіна Іванішвілі. 

А українського громадянства Михайла позбавив сатаніст і окультист Петро Порошенко. 

 

ДАЛІ БУДЕ

 

Якуб Новиків-Кшемінський

Юрій Пономаренко

Коментарі

...