Псевдореспубліки виплачують допомогу жителям які проживають на українській території

  • Червень 22, 2018

Представники так званої донецької республіки заявили про надання соціальних виплат особам які проживають на території непідконтрольній їхній республіці. Про даний факт розповіла уповноважена представниця міністерства праці та соціальної політики ДНР Олена Рассолова.

Ми зараз здійснюємо соціальні виплати людям які проживають на підконтрольній Україні території Донецької області. В рамках реалізації програми про єдність жителів Донбасу в 2018 році в указ голови донецької республіки були внесені зміни, згідно цих змін передбачені виплати сім’ям в яких є діти до 18 років або діти інваліди. Їм передбачені виплати в розмірі 2500 гривень або 5000 рублів за вибором людини

Також за совами представника окупаційної адміністрації згідно наказу вони передбачили виплати грошової допомоги іншим категоріям населення.

В рамках гуманітарної програми передбачені виплати багатодітним сім’ям, тобто це сім’ї в яких є троє і більше дітей до 18 років, також передбачені виплати інвалідам війни та ветеранам війни які брали участь в великій вітчизняній війні і війні із Японією

Нагадаємо, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб почало виплачувати державну допомогу звільненим у грудні 2017 українським заручникам на Донбасі. Повідомила представниця України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко. Розмір грошової допомоги становить 100 тисяч гривень.

Коментарі

...