Пікети шахтарів та афганців під ВРУ

  • Червень 21, 2018

Біля Верховної Ради України відбулись протести в яких взяли участь шахтарі та афганці. Їхніми вимогами було повернення пільг та виплата заробітної плати в повному обсягу. Коментарів до даної події надав голова профсоюзу шахтарів.

Я буду відповідати за шахтарів, тому, що я подавав заявку на пікетування, ми разом із іншою профспілкою, профспілкою працівників воєнної промисловості організували сьогодні приїзд шахтарів до Києва. У нас є конкретна вимога погасити борги по заробітній платі та проголосувати у Верховній раді законопроект яким передбачено зміни до бюджету України

За словами голови профспілки закон який вони вимагають проголосувати у Верховній Раді дозволить відновити платоспроможність підприємств із добування та переробки вугілля і зможе не допустити їхнє закриття. Проте за його словами на даний момент законопроект навіть не внесений до ВРУ.

Ще кілька місяців тому нам обіцяли, що його проголосують. Та до закінчення сесії залишається всього кілька днів. Тож зрозуміло, що люди не витримують. «Смотрящі» і далі керують галуззю, а заборгованість по зарплатах зростає. Син Януковича Олександр «Стоматолог» загарбав пласти, нинішній міністр палива те енергетики Ігор Насалик допомагає йому тримати їх у руках. Лави незаряджені, немає на чому працювати і, відповідно, заробляти на зарплати

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству Фінансів та та Міненерговугілля розробити пропозиції які дозволять погасити борги із заробітних плат перед шахтарями.

Коментарі

...