Референдум в Криму був легітимним, а на Україні відбулась псевдо революція

  • Липень 22, 2018

Міністр внутрішніх справ Італії розповів, що референдум в Криму проводився законно, та Росія мала право анексувати український Крим, також на його думку революція в Україні була фальшивою і фінансувалася зарубіжними державами.

Був референдум, і 90 відсотків людей проголосували за повернення Криму до складу Російської Федерації. Порівняйте його з фальшивою революцією в Україні, яка була псевдореволюцією, що фінансується іноземними державами – подібно до революцій «Арабської весни». Є деякі історично російські зони з російською культурою і традиціями, які законно належать Російській Федерації

На дану заяву італійського високо посадовця відреагувало українське МЗС, воно піддало критиці заяву італійського міністра як таку яка суперечить нормам міжнародного права та іде врозріз із світовим баченням проблеми.

Розраховуємо, що уряд Італії вкотре засудить російську агресію проти України, окупацію Криму та Донбасу. Впевнені, що безвідповідальні висловлювання та заяви окремих політиків не спроможні поставити під сумнів тверду позицію міжнародної спільноти щодо підтримки України у відновленні свого суверенітету й територіальної цілісності

Нагадаємо, нещодавно американське видання розповіло, що президент Росії під час зустрічі із президентом Трампом запропонував провести референдум на сході України за підтримки міжнародних спостерігачів.

Коментарі

...