Російський президент присвоїв танковим частинам назви українських міст

  • Липень 4, 2018

Президент Росії Володимир Путін присвоїв певним російським полкам та дивізіям імена українських міст. Також інші частини отримали назви білоруських та польських міст. На даний крок уже відреагували в Збройних силах України, Головнокомандувач Віктор Муженко розмістив повідомлення на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Щодо присвоєння так званих почесних найменувань частинам російської армії. 1. Українське військо має власні військово-історичні традиції та дії Росії ніяким чином на нас не впливають. 2. Своїми рішеннями росіяни продовжують свою давню традицію – красти чужу історію та славу. 3. Це маркування території та озвучування претензій на землі інших народів, до яких Росія немає ніякого відношення

Також дану ситуацію прокоментував Андрій Іллєнко, на його думку дані дії російського керівництва пояснюються простим бажанням проводити бойові дії не тільки на фронті, але і у інформаційному просторі.

Війна це комплексний процес, вона включає в себе як бойові дії на фронті, так і ідеологічну інформаційно-пропагандиську складову. Вона була завжди у будь якій війні, проте зараз у даному конфлікті вона стає навіть можливо домінуючою. Тобто даний крок, це логічний крок в контексті даної інформаційної війни

Нагадаємо, раніше скандально відомий російський політик Жириновський заявив, що перейменування даних військових частин допоможе повернути історичну правду. Також він висловив думку, що в Україні всі міста збудували росіяни або підданці російської імперії.

Коментарі

...