Росія заявила про підписання мільярдних угод незважаючи на накладені заходом санкції

  • Травень 28, 2018

Нещодавно в Росії відбувся міжнародний економічний форум на якому Росія заявила про укладення ділових угод на мільярди рублів. Слід зауважити, що найбільшу делегація прибула від США, країни яка наразі веде найжорсткішу санкційну політику по відношенні до Росії.

В міжнародному економічному форумі прийняли участь близько 17 тисяч учасників делегатів які представляли 143 країни. Було підписано більше 550 договорів на загальну суму, майже 2.5 трильйони рублів Найбільш чисельною була делегація зі США, вона налічувала 500 осіб, наступними за чисельністю були делегації із Японії та Франції

Також в ході економічного форуму президент Росії зустрівся із президентом Франції. Під час їхньої зустрічі Макрон наголосив на важливості переговорів із Росією, та на діалогу між Росією та Європою загалом.

Думаю я можу сказати, що у Володимира Путіна є свій погляд на історію та стратегію відносин між Росією та Європою. Я ставлю відносини із Володимиром Путіним в рамки стратегічного підходу, і вчора я йому так і сказав. Даний підхід полягає в тому, що Росія повинна бути пов’язана із Європою, Росія це європейська країна

Нагадаємо, раніше посол США в Росії розповів про свою позицію щодо економічного форуму, він відмовився виступати на даному заході, проте заявив, що він його відвідає.

Коментарі

...