Росія кілька років назад хотіла домовитись із Європою про розділ України

  • Серпень 7, 2018

Український журналіст та телеведучий Дмитро Гордон розповів про плани Росії щодо розділу України між країнами які межують із Україною кілька років назад. Гордон повідомив, що Росія активно лобіювала розділ під час кількох Європейських самітів і мала чіткий план щодо території які мали дістатись сусіднім країнам.

Володимир Володимирович Путін по інформації із польських джерел від людей які були присутні на переговорах із ним, вони розповіли, що іще років 10 назад він ставив питання про те, як вони відреагують на те, що вони заберуть Галичину. Відповідно інші країни також мали отримати частини Українських територій, Угорщині мала дістатись Закарпаття і Румунії мала дістатись Буковина

Також під час інтерв’ю Гордон розповів про колишні та теперішні територіальні конфлікти на території Європи та про те, як Росія провокує територіальні конфлікти всередині Європи.

Я не сумніваюсь в тому, що Німеччина хоче отримати назад Калінінград, також ті самі японці хочуть отримати Курильські острови та Сахалін. Сам Путін позиціонує себе як збирач російських земель, і у питанні із Угорщиною яку підтримує Росія він діє абсолютно правильно, інше питання полягає в тому, що це неможливо оскільки Угорщина знаходиться в складі Європейського союзу

Нагадаємо, нещодавно Угорщина створила посаду уповноваженого по Закарпаттю, чим дав старт новому витку загострення відносин між двома країнами.

Коментарі

...