Росія намагається вплинути на вибори до Європарламенту, однак застосовує не такі відверті методи, як під час президентських виборів США чи виборів у Франції

  • Квітень 13, 2019

Європейські розвідслужби переконані, що Росія вбачає у виборчій боротьбі в Європі шанс для дестабілізації ЄС. Проте Москва змінила свої методи
Про це з посиланням на європейські розвідслужби повідомляє Frankfurter Allgemeine Zeitung.
Так зафіксовані намагання впливу Росії за допомогою соціальних мереж. А ще державні російські телеканали на зразок RT, який працює багатьма мовами, підтримують орієнтованих на Росію політиків і партії та євроскептиків. Найбільше намагаються вплинути на молодь, нав’язуючи думку про незначущість виборів.
На думку фахівців, Росія змінила свої методи на менш відверті через те, що наслідками попередніх спроб втручання стало вислання багатьох дипломатів РФ із закордонних країн. Ще одна причина – це те, що західним спецслужбам вдалося знищити багато російських мереж, в які Москва вклала багато грошей та ресурсів.
При цьому у РФ будь-які звинувачення відкидають. Зокрема, у МЗС Росії заявляють, що держава не втручається у вибори в державах ЄС чи інших країнах, і не робила цього раніше.

Президент США Дональд Трамп заявив, що рішення почати розслідування про змову його виборчого штаба з Росією у 2016 році, було спробою державного перевороту. Трамп наголосив, що прагне повернутися до мементу, коли все почалося, і вивчити його.

Коментарі

...