Росія перевищує свої повноваження будівництвом та відкриттям Кримського мосту

  • Травень 17, 2018

Після урочистого відкриття мосту який з’єднав Крим із материковою частиною Росії українська влада зробила свої заяви. Так прем’єр міністр наголосив на незаконності та протиріччю будівництва та введення в експлуатацію даного моста.

Російська окупаційна влада, яка тимчасово окупувала Крим, продовжує діяти абсолютно поза межами і міжнародного права, і будь яких інших норм. Це будівництво протиречить і законодавству, та всім нормам та міжнародним конвенціям

Також із приводу будівництва моста висловився президент Петро Порошенко. Заява президента була досить різкою, зокрема він наголосив на неможливості легітимізації окупації Криму шляхом таких проектів.

Будівництво Кримського мосту, ще раз свідчить про нехтування міжнародним правом із боку Російської Федерації. Проте, попри марні спроби легітимізувати тимчасову окупацію Криму, рішення міжнародних судів підтверджують, що злочин Росії із окупації Криму тільки зростатиме. Україна і надалі буде захищати свої позиції, а міст окупантам звичайно пригодиться, коли вони будуть втікати із нашої території

Нагадаємо, 15 травня в Росії, за участю Путіна відкрили автодорожню частину мосту який з’єднав Крим та територію Російської федерації. Також в планах окупаційної влади побудова залізничної частини мосту, та траси «Таврида» яка має охоплювати найбільші міста на півострові.

Коментарі

...