Росія посилила методи психологічного впливу на окупованому Донбасі

  • Червень 11, 2018

Український штаб ООС виступило із брифінгом на якому розповіла про дії Росії на непідконтрольній Україні частині Донбасу. За словами речника Росія посилила методи психологічного впливу на жителів, воно виражене у збільшенні кількості неправдивої інформації.

За інформацією головного управління розвідки Російське окупаційне командування активізувало заходи із проведення інформаційно-психологічного впливу на населення яке проживає на тимчасово окупованих територіях. Зокрема у підконтрольних Росії адміністраціях так званих місцевих ЗМІ зросла кількість неправдивих заяв, коментарів, та репортажів про загрозу зростання ймовірності проведення активних бойових дій

Також за інформацію ООС бойовики продовжують провокаційні обстріли українських позицій із зброї яка не відповідає Мінським домовленостям. Проте незважаючи на провокації українські воїни готові до будь якого розвитку подій.

При зростанні обстрілів із боку російських окупаційних сил наші захисники перебувають у готовності до будь якого розвитку ситуації. Також розпочався візит міністра оборони України до штаб-квартири НАТО. В рамках зустрічі заплановано багатосторонні зустрічі із міністрами оборони США, Великобританії, Канади, Литви та Польщі

Нагадаємо, нещодавно президент України заявив, що зміна формату ведення бойових дій на Донбасі із АТО на Операцію Об’єднаних Сил позитивно відобразилась на боєздатності та обороні української армії.

Коментарі

...