Свідок із анексованого Криму по справі Віктора Януковича

  • Березень 26, 2018

Оболонський суд Києва, допитав допитав через відео зв’язок свідка по «справі Януковича» Оксану Медієву яка була учасницею «Антимайдану» та після анексії залишилась на півострові та отримала російський паспорт.

З’явилися якісь місцеві жителі. Наших хлопців били і тягали за одяг навіть бабусі. А один з нападників пригрозив зброєю: “давай роздягайся, будемо тебе гвалтувати. Потім зайшов інший і сказав, ні, я перший. Я питала, за що. Вони говорили, за те, що ми живемо в Криму, що ми говоримо російською мовою, за те, що ми москалі прокляті. Вони говорили: “Ви росіяни, ви кацапи, ви москалі, ми вас ненавидимо. І те, що було з вами сьогодні, в Криму буде ще гірше, чекайте нас через 10 днів. Так і передайте своєму Криму

Також свідок повідомив що під час повернення активістів «Антимайдану» до Сімферополя їх били та погрожували фізичною розправою.

Ми йому не повірили. Ми ж нічого поганого не зробили. Поїхали далі… Був населений пункт, не знаю, як він називався. Нам дорогу перегородив великий автомобіль на 11 місць, але легковий. Із цього автомобіля стріляли люди. Ми розуміли, що щось не те відбувається. Хлопці вибігли з автобусів і почали бити по цьому автомобілю, щоб вони якось злякалися. Спочатку ані знімків, нічого не робили. Минуло чотири дні, 24 лютого я приїхала в лікарню і мене госпіталізували, поставили діагноз “компресійний перелом трьох хребців

Медієва розповіла, що рішення повернутись в Крим вони прийняли 20 лютого, після того, коли люди почали стріляти в хлопців із внутрішніх військ.

Коментарі

...