Світ ніколи немає підкорятись одній країні

  • Лютий 7, 2018

Президент Росії Володимир Путін виступаючи на подіях приурочених до дня пам’яті жертв Голокосту та річниці звільнення Ленінграду від фашиських загарбників виголосив промову в якій закликав до припинення спроб заперечення Голокосту та припинення спекуляцій в яких применшується важливість вкладу Радянського Союзу в перемозі над фашизмом.

«У ці дні увесь світ віддає шану п’яті жертв Голокосту. У цей день радянські солдати звільнили заручників Освенциму. Згідно рішення ООН, саме цей день став днем памяті звірств фашизму»

За словами лідера Росії усі політики повинні об’єднатись для спільної мети, недопущення у нашому столітті і надалі проростання ідеологій подібних до фашизму. Зараз наша загальна мета має бути єдиною це захист від будь яких загроз цінностей світу та гуманізму, і насамперед людського життя. Щодо боротьби країн на всесвітній арені то Путін заявив про недопустимість гегемонії однієї країни.

«Наша пам’ять це попередження щодо будь яких спроб захоплення світового лідерства та спроб їх будувати на основі расового, національного, або будь якого іншого чинника»

Володимир Путін виголосив дану промову в Єврейському музеї толерантності.

Коментарі

...