Сполучені Штати Америки опублікували доповідь про стан справ на Україні

  • Квітень 30, 2018

Олександр Семченко український політолог та журналіст у своєму відеоблозі звернув увагу на опублікований в США та недостатньо освітлений в нашій пресі факт. За його словами, доповідь містить близько 68 сторінок, в яких говориться по українську владу.

В доповіді 38 сторінок, і на цих 68 сторінках головними проблемами влади названі незаконні вбивства та катування людей на Донбасі, викрадення людей, та жахливі умови утримання в тюрмі. Також в Україні відсутня система судової влади. Це не я сказав, це американці написали

Зокрема в даній доповіді наголошується, що перед судовою системою постають люди, які не мають значення для судової системи, точніше виконавці політичних замовлень.

Висловлюється нерозуміння того, чому перед судом постають виконавці невисокого рангу,тоді як високопоставлені чиновники режиму Януковича. Також, у доповіді згадується масова загибель людей о Одесі, коли в будинку профсоюзів згоріли заживо люди. Департамент осуджує українську владу через те, що вони не розслідують осіб які спричинили пожежу, натомість переслідують тих, хто висловлював співчуття загиблим

Нагадаємо, станом на сьогодні, ніхто із винних не притягнутий до відповідальності, за словами керівника генеральної прокуратури ведеться слідство.

Коментарі

...