Суд звільнив ключового обвинуваченого по “газовій справі” Пісного

  • Липень 19, 2017

Апеляційний суд Львівської області скасував незаконне рішення Галицького районного суду і відпустив Валерія Пісного на свободу.

Про це заявив адвокат Олег Іщенко, який представляє в суді фігурантів “газової справи” народного депутата Олександра Онищенка.

“Судді Апеляційного суду Львівської області погодилися з нашими доводами і скасували абсолютно незаконне рішення Галицького районного суду. Пісний тепер на волі згідно з попередньої застави у 10 мільйонів гривень. Все логічно і справедливо”, – заявив Іщенко.

Він підкреслив, що рішення суду дає надію надія, що в українських судових інстанціях можливо щось доводити

Зазначимо, на думку Національного антикорупційного бюро України, Валерій Пісний є одним з головних фігурантів “газової справи”, який разом з народним депутатом Олександром Онищенком завдав державі збитків на 700 млн. грн.

Онищенко і Пісний свою провину не визнають.

Нагадаємо, 16 червня Солом’янський суд Києва випустив Пісного з-під арешту з внесенням застави у 10 мільйонів гривень. Однак на виході з СІЗО Пісного детективи НАБУ вручили нове клопотання про винесення запобіжного заходу, а після вихідних Галицький районний суд Львова знову заарештував його на 2 місяці.

Коментарі

...