Турчинов брехав Українцям під час анексії Криму.

  • Лютий 17, 2018

Секретар РНБО Олександр Турчинов виступив у суді на «справі Януковича». Згідно його свідчень він під час анексії Криму надавав Українській громадськості неправдиві свідчення про стан готовності армії.

Я говорив неправду в 2014 році називаючи Українську армію такою, яка може дати відсіч Російській агресії

Головним питанням для Турчинова но той час було збереження територіальної цілісності України та заспокоєння настроїв у суспільстві. Так коментуючи не введення військового стану розповів про те що прийняття військового стану допомогло б Україні, насамперед це дозволило б введення цензури в ЗМІ. Проте Депутатський корпус вважав його запровадження надасть дуже багато повноважень та унеможливить вибори.

Коли почався сепаратистський шабаш, мені дуже допомогло б запровадження військового стану. Скажімо, це передбачає введення цензури. Російські ЗМІ тоді вели війну проти нас, багато ЗМІ тоді це підхоплювали. Мені б запровадження військового стану допомогло б заспокоїти суспільство, протистояти агресії. І я дав наказ підготовити розпорядження про запровадження військового стану. Але воно не дає права на застосування зброї

Після заслуховування свідка позиція захисту знову розповіла про свою позицію згідно якої теперішня влада перекладає усю відповідальність на Януковича, а потрібно спочатку проаналізувати її дії.

Коментарі

...