Україна заплатить штраф хорвата до ФІФА

  • Липень 12, 2018

Президент футбольної федерації України Андрій Павленко прийшов до Верховної ради України в формі збірної Хорватії. Він виступив із трибуни ВРУ і заявив що він особисто та ФФУ згодні виплатити штраф за хорватського футболіста Огнена Вукоєвіча за його слова «Слава Україні»

Саме головне, що зараз відбувається у футбольному світі, це те, що два прекрасних хлопця які працювали, грали, мали досвід та ставали гравцями збірної Хорватії зараз під тиском. Ми запропонували їм підтримку, і побажаємо від всієї України забити вирішальні голи та пробитись до фіналу. Ми також хочемо подякувати за слова вдячності щодо країни яка його виховала. Після того коли він скаже після фінального матчу «Слава Україні» ми всі, всією країною йому відповімо «Героям Слава»

Крім слів вдячності на адресу футболістів Павленко також запропонував кроки щодо реальної підтримки футболістів. Про дані кроки він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

Упевнений, що це непорозуміння, яке можна виправити, і якщо Огнен буде оскаржувати таке рішення ФІФА, то Федерація футболу України надасть йому в цьому юридичну і загальну підтримку. Крім того, ми готові надати додаткову аргументацію та роз’яснення щодо значення вітання «Слава Україні

Самі Вукоєвіч розповів, що він сам заплатить даний штраф, оскільки не має бажання втягувати іще когось в ситуацію із даним скандалом навколо його особи та висловлювань.

Коментарі

...