Україна приєднається до санкцій проти російських олігархів

  • Квітень 13, 2018

Петро Порошенко на зустрічі в Німеччині анонсував введення санкцій проти російських олігархів. Він відповів на питання журналіста щодо анонсу санкцій проти російських олігархів наступним чином.

Декілька днів тому, я дав доручення Службі Безпеки України, Кабінету міністрів, і секретарю ради Національної безпеки та оборони підготувати відповідний пакет рішень який ми найближчими днями винесемо на розгляд РНБО та санкцій будуть введені

Порошенко також заявив, що дані санкцій будуть іти в одній течій із санкціями США та Європи для досягнення їх максимального ефекту.

Вони будуть максимально гармонізовані із рішенням уряду США та безумовно до складу санкцій буде долучений і пан Дерипаска та інші олігархи які сьогодні є ключовими учасниками російських процесів в різних країнах світу

Також у форматі зустрічі було обговорене питання представництва України на саміті великої сімки та введення миротворчого контингенту на Донбас.

Нагадаємо, згідно останніх санкцій щодо Російської Федерації курс долара по відношенні до рубля обвалився до 65 рублів за долар, також уряд США розглянув нові санкції щодо обслуговування боргів Росії та видачі їй нових кредитів.

Коментарі

...