Українське Служба Безпеки покриває російського агента

  • Квітень 13, 2018

Анатолій Шарій відеоблогер та журналіст, у своєму відео на портал YouTube розповів про прикриття українськими силовиками діяльності російського агента.

У Українських спецслужб є стовідсотково підтверджена інформація, що Марк Захарович Фейгін напряму співпрацює із російськими спецслужбами. Не використовується «втемну» не використовується по незнанні, а чітко співпрацює та знає на кого він працює

Шарій звернув увагу на те, що завжди після його заяв щодо Фейгіна лунали насмішки та ніхто не сприймай його заяв всерйоз.

Завжди, коли я це заявляв, що Марк Захарович Фейгін на мою думку співпрацює із спецслужбами РФ мені завжди лунав сміх у відповідь. Половина людей сміялась над цим, інша половина задумувалась, тому що для половини даних людей ФСБ це свята організація. Сьогодні я опублікував відео в якому показав кого видають за агентів впливу українські спецслужби, це не той випадок, це агент впливу із реальними можливостями

Нагадаємо, нещодавно щодо Шарія виникла інформація згідно якої він звинувачував ся в педофілії від російського адвоката Марка Фейгіна який представляв інтереси сестри Шарія.

Коментарі

...