Українські прикордонники розмалювали обличчя в кольори «Реалу» та «Ліверпуля»

  • Травень 25, 2018

Українські прикордонники зустрічали гравців клубів «Реал» та «Ліверпуль із розмальованими кольорами цих клубів обличчями. Про причини даної акцій розповів голова відомства Петро Цигикал.

Для нас це була гарна можливість продемонструвати, що у Держприкордонслужбі працюють відкриті і сучасні люди, які дуже раді привітати гостей у Києві. Сподіваюсь, що гравцям було приємно побачити обличчя наших працівників у кольорах їхніх команд. Ми готові забезпечити таку ж теплу зустріч і для вболівальників

Також, за словами автора ідеї дана акція має на меті заспокоєння настроїв вболівальників після приїзду до Києва на фінал Ліги чемпіонів.

Оскільки Україна ще не є частиною Шенгенської зони ЄС, ретельний паспортний контроль по прильоту в Київ може створити певні незручності для деяких європейських футбольних вболівальників. Якщо певні затримки все-таки виникнуть, ми сподіваємось, що завдяки проекту Shocking Welcome вони не вплинуть на позитивний настрій гостей фіналу Ліги Чемпіонів

Для прийому гостей в аеропортах «Бориспіль» та «Київ» також буде розфарбовано близько 80 прикордонників. У залах в яких прийматимуть гостей уже будують спеціальні зони де кожен охочий зможе зробити фото із українськими прикордонниками. Дана акція отримала назву «Шокуюче привітання».

Коментарі

...