Українці за результатами року можуть повернути частину сплачених податків

  • Березень 18, 2019

Отримати так звану податкову знижку.
Ця щорічна виплата передбачена статтею 166 Податкового кодексу, передає Державна фіскальна служба.
На податкову знижку мають право учні та студенти вітчизняних закладів освіти. Щоб отримати гроші, потрібно взяти чек про оплату навчання, заповнити декларацію про доходи і звернутися до найближчої податкової. Отримати податкову знижку можуть батьки студентів-контрактників або працюючі студенти.
Крім того, держава повертає частину сплачених відсотків за іпотечним житловим кредитом, або частину вартості майна, перерахованих у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям.
Кошти повертають після сплати страхових платежів за договорами довгострокового страхування життя та пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення. Податкову знижку можна отримати після оплати держпослуг, пов’язаних з усиновленням дитини чи переобладнанням транспортного засобу на альтернативні види палива.
Повернути можуть частину коштів у вигляді орендної плати за договором оренди житла, оформленим відповідно до вимог чинного законодавства, чи кошти на будівництво доступного житла.

З початку року до місцевих бюджетів надійшло 40,4 млрд грн податків. Це на 22,6%, або на 7,5 млрд грн більше, ніж в аналогічний період 2018-го.

Коментарі

...