Уляна Супрун звинуватила лідерку “Батьківщини” Юлію Тимошенко у поширенні брехні через передвиборчі бюлетені

  • Грудень 5, 2018

Автори видання “Київське слово” – передвиборчого бюлетеня Юлії Тимошенко – у випуску від 18 листопада розповсюджують відверту брехню та антинаукові твердження про вакцини у матеріалі “Які наслідки може мати вакцинація?”. Будьте обережними, перевіряйте джерела особливо пильно та не довіряйте інформації, яка може вартувати життя, – написала у Facebook Супрун.
Вона назвала фейковими такі твердження: сумніви у термінах придатності вакцин, який Дитячий фонд ООН закупив у індійського виробника і передав Україні; використання індійських і корейських препаратів викликає ускладнення від щеплень, що перевищують норму у 17 разів; вакцина від кору в Україні та Європі суттєво різниться.
Україна ніколи не закуповувала вакцини з закінченим терміном придатності. Обирає тільки ті вакцини, які ефективно і широко використовуються в інших країнах. Уже більше 10 років використовує комбіновану вакцину як у Європі, на відміну від північного сусіда, де виробляють і часто використовують моновалентні вакцини
Супрун заявила, що подібні заяви, які публікуються у передвиборчих бюлетенях, загрожують національній безпеці громадян.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, як зібрати аптечку на випадок надзвичайних ситуацій. Вона має бути укомплектована відповідно до ваших потреб і містити лише препарати, у яких не вийшов термін придатності.

Коментарі

...