У мене була інформація що західний світ бойкотує Чемпіонат Світу в Росії

  • Червень 16, 2018

Український журналіст та телеведучий Дмитро Гордон в ефірі одного із українських телеканалів розповів про свою заяву в якій він висловлював впевненість, що Чемпіонат світу в Росії не відбудеться. За його даними європейські держави мали план бойкоту чемпіонату та мали не приїжджати на нього.

Я на кінець можу відкрити карти та розповісти про те, на чому базувався мій прогноз відносно того, що Чемпіонат Світу в Росії не відбудеться. Декілька років назад по каналах англійської розвідки, по каналах із США до мене надійшла інформація про те, що західний світ буде бойкотувати чемпіонат світу в Росії через події в Україні та Сирії. Це мало відбутись так само як і бойкот олімпіади в Москві після вторгнення Росії до Афганістану

Також Гордон згадав інші події які підводили його до таких висновків. Він вважав неможливим проведення чемпіонату в країні після катастроф із Боїнгом, катастрофи із літаком польського президента під Смоленськом та агресивних дії Росії в Україні та Сирії.

Це все вкладалось в одну логічну лінію, трагедія із літаком в якому були члени польського Сейму та президент Качинський, які зазнали катастрофи біля Смоленська. Також іще цілий ряд подій підводив до такого висновку, і мені його підтверджували також різні джерела. Змінилось все через те, що Путін людина яка на відміну від багатьох західних політиків мислить глобально, він розуміє що на підкуп іноземних політиків заради досягнення своїх глобальних цілей непотрібно жаліти грошей

Нагадаємо, за декілька днів до початку проведення Чемпіонату Світу із футболу в Росії Гордон зробив заяву в якій впевнено заявив що даний чемпіонат не відбудеться.

Коментарі

...