У моєму політичному житті мені доводилось «тролити»

  • Червень 26, 2018

Український народний депутат та один із учасників переговорів по звільненні заручників Ірина Геращенко розповіла про своє політичне життя, вона зізналась, що під час кар’єри їй приходилось часто блефувати, проте «тролити» іноді доводилось.

Я стараюсь не блефувати під час своєї політичної діяльності, проте тролити мені доводиться. В тому числі мені доводилось тролити росіян. Знаєте, Петра Порошенко часто закидають те, що він обіцяв закінчити війну за тиждень На мою думку так роблять бездушні люди які не розуміють, що президент робить усе для того, щоб цю війну закінчити

Також під свого виступу Геращенко розповіла про непередбачуваність такої сторони переговорів як Росія, на її думку не можна припускати що зробить вона в наступний період часу.

Дуже важко щось прогнозувати, тому що нам невідомо що вони зроблять далі і з яким ножем чи сокирою прибіжать до нас і наших дітей. Ми маємо старатись закрити наші ворота, наш кордон. Дуже важливо щоб була єдність перед лицем ворога і у середині країни, щоб не було так, що ми закриваємо в одному місці двері, а хтось відчиняє їм двері в іншому місці

Нагадаємо, раніше Ірина Геращенко виступила за відміну принизливої процедури перевірки внутрішньо переміщених осіб для виплати їм пенсій.

Коментарі

...