У Музеї Однієї Вулиці в Києві, відкрилася виставка робіт київської художниці Олександри Бахіної «Благовіст», присвячена Різдву.

  • Січень 2, 2019

Музеї Однієї Вулиці в Києві, присвяченому історії Андріївського узвозу, відкрилася виставка робіт київської художниці Олександри Бахіної «Благовіст», присвячена Різдву.
Олександра Бахіна – художник-живописець, графік, що спеціалізується на створенні ікон, фігуративі та наївному мистецтві, а також книжкових ілюстраціях. Роботи Олександри Бахіна знаходяться в приватних колекціях України, Європи, США, Азії та Росії.
Я малюю не рот, ні посмішку, ні очі, але погляд. І я вважаю, що через це саме й виражається душа людини. І часто воно созвучне дуже багатьом глядачам, які дивляться мої роботи. Загалом, відшукують там щось своє
Описує свої творчість сама художниця.
На експозиції в Музеї Однієї Вулиці представлено більше 40 картин Олександри Бахіної, створених протягом останніх кількох років.
Виставка працюватиме до березня 2019 року.

Крім того, на Подолі до зимових свят відкрилася резиденція Святого Миколая, ялинка і святкова зона з фантастичними тваринами з картин художниці Марії Приймаченко.

Коментарі

...