У національному музеї “Меморіал Голодомору” презентують “Енциклопедію Голодомору”

  • Листопад 10, 2018

12 листопада у національному музеї “Меморіал Голодомору” презентують “Енциклопедію Голодомору”.

Праця містить понад тисячу статей. Розкриває основні події та явища, узагальнює історіографічні та меморіальні практики.

“Енциклопедія Голодомору” стала результатом 7-річної дослідницької роботи доктора історичних наук, професора Василя Марочка.

Її завдання – інформувати прийдешні покоління про Голодомор в Україні, не переконувати опонентів, а правдиво подавати історичні факти, нагадувати про вічні цінності християнського милосердя. Однотомне видання “Енциклопедії Голодомору” не вичерпує тему людського горя, завданого українському народу, змісту та трагедійності самого історичного явища

Презентація розпочнеться 12 листопада о 13:00 у національному музеї “Меморіал жертв Голодомору”, вулиця Лаврська, 3. В ній візьмуть участь Олеся Стасюк – генеральний директор Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”, Євген Нищук – міністр культури України, Іван Васюник – співголова Громадського комітету із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

До 85 роковин Голодомору на Харківщині презентують другу книгу “Національна книга пам’яті жертв 1932-1933 років в Україні. Харківська область” і відкриють музей Голодомору. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Коментарі

...