“У Росію їздити нічого”. Міністр Омелян запропонував закрити залізничне і автобусне сполучення з Росією

  • Грудень 6, 2017

Міністр інфраструктури Володимир Омелян запропонував припинити залізничне і автобусне сполучення з Росією. За його словами, українцям “нема чого їздити в Росію”.

“На даний момент є поїзди, які їздять в Москву, і я сподіваюся, що “Укрзалізниця” перегляне свою політику”, – сказав Омелян.

Він додав, що після припинення авіасполучення між країнами “небо на голову не впало”.

При цьому міністр Омелян визнав, що в Росії живуть родичі українців.

“Але знову ж, нехай вони приїжджають в Україну, повертаються в Україну. Ми будемо вести розмову, безумовно, і з автобусними перевізниками, які організовують багато рейсів в ту сторону. Нам необхідно переконати українських громадян, що в Росію їздити нічого”, – додав він.

З жовтня 2015 року Київ ввів заборону на польоти російських авіакомпаній, транзит військових вантажів і вантажів подвійного призначення. У відповідь Москва заборонила польоти українських авіакомпаній в міста Росії.

Крім того, з 2018 року Київ введе біометричний контроль для іноземців на кордоні. Також Росію вирішили додати в український список держав міграційного ризику.

У Раді не раз закликали ввести візовий режим з Росією. У Кремлі заявили, що у візових питаннях з громадянами України російська влада буде виходити з принципу взаємності.

Коментарі

...