Хто заробляє на війні в Україні?

  • Лютий 22, 2018

Сергій Лещенко народний депутат України у своїй авторській програмі «Чесна політика» розповів про тих осіб які заробляють кошти на державних збройних контрактах.

Олег Гладківський який являється бізнес партнером президента, відповідає за оборонну промисловість та одночасно являється власником компанії Богдан яка отримує багатомільйонні оборонні замовлення

За словами Лещенка для того щоб уникнути конфлікту інтересів власник компанії переписав свою компанію на сина. Також було переписано почесне консульство Сейшелів яке було відкрите на території центрального офісу корпорації Порошенка «Укрпромінвест». Подібні титули отримують для додаткового імунітету в разі обшуків та допитів.

Закупівля 120 автомобілів марки «Богдан» була в режимі секретності, вона з’явилась в державному оборонному замовленні через рік після перемоги Порошенка на виборах. Граничним терміном виконання замовлення був вказаний лютий 2016. Проте до цього терміну замовлення не було виконане. Проте термін постачання був продовжений без штрафних санкцій

Сума закупівлі даних автомобілів становила понад 100 мільйонів гривень, більше того за словами Лещенка, даний автомобіль це білоруський МАЗ який збирається із російських комплектуючих до якого в Україні тільки прикручують колеса.

Нагадаємо, оборонний бюджет України на 2018 рік складає 165 мільярдів гривень.

Коментарі

...