Хто оплатив і скільки коштував обід Саакашвілі

  • Лютий 14, 2018

Питання Саакашвілі являється однією із основних тем в Україні цього тижня, сам колишній президент Грузії виступив в Польщі в Варшаві де розповів про свої плани на майбутнє. Так заявляючи про свої плани він розповів що планує зустрітись із дружиною, після чого буде продовжувати свою політичну діяльність на теренах Європи.
Читайте також Порошенко наказав вести міжнародні переговори про негайне повернення Саакашвілі в Польщу
Незважаючи на надзвичайну цікавість до питання видворення екс-президента питання його останніх годин в Україні залишається відкритим. Адвокат та громадській діяч Генадій Борисичев, він відвідав ресторан «Suluguni» де задав це питання адміністрації ресторану.

Сума замовлення склала 2160 гривень , після того як Саакашвілі забрали із ресторану я підходила до його друзів яких було ще дві особи і задала питання чи можу я провести розрахунок їх замовлення. Один із них сказав зараз-зараз покрутився туди сюди і зник, я не знала як вони себе почувають в тій ситуації, але вони не розрахувались

Саакашвілі був затриманий о 14 годині 16 хвилин, проте ніхто протягом доби його так і не оплатив. Під час розмови в даному ресторані Генадій Борисичев оплатив рахунок який залишив Саакашвілі.

Зауважимо що у чеку крім продуктів було зазначено також 150 грам горілки Finlandia.

Коментарі

...