Центральна виборча комісія (ЦВК) вже зареєструвала 37 кандидатів в президенти України

  • Лютий 6, 2019

Також стало відомо, що ЦВК 22 кандидатам відмовила у реєстрації, повідомляє прес-служба комісії.
До ЦВК 2 лютого 2019 року громадянин України Тимошенко Юрій Володимирович особисто подав заяву про самовисування кандидатом на пост президента України разом із доданими документами для реєстрації кандидатом на пост президента України на чергових виборах президента України.
У той же день до ЦВК надійшли документи для реєстрації кандидата на пост президента України Новака Андрія Яремовича, висунутого 24 січня 2019 року на XII позачерговому з’їзді політичної партії “Патріот”.
Також 2 лютого 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост президента України Журавльова Василя Миколайовича, висунутого 25 січня 2019-го на позачерговому Всеукраїнському з’їзді політичної партії “Стабільність”.
Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам закону України “Про вибори Президента України” та зареєструвала трьох кандидатів на пост президента України на чергових виборах президента України.

Нагадаємо, у неділю, 3 лютого, був останній день для того, щоб подати до ЦВК необхідні документи. За весь період подачі документів виявили бажання стати кандидатами на пост президента України 89 осіб.

Коментарі

...