ЧЕРВОНА ІУДЕЯ: АГОНІЯ, або понеділок як прокляття

  • Грудень 13, 2017

Останнім часом ми спостерігаємо різноманітні несподіванки. Принаймні нам так здається, що відбувається щось несподіваного. Насправді у цих так званих «несподіванках» є залізна логіка.
Однак події вечору в Печерному криво судді Києва стали несподіваними навіть для тих хто перебуває у твердому переконанні: ми є свідки останніх днів червоно-іудейської організованої банди Порошенка-Гройсмана і їх шабесгоїв Авакова, Луценка & Со. Суддя Ларіса Цокол, правник о твердій репутації, з єдиним проколом в кар’єрі в справі Георгія Гонгадзе, зайняла позицію, котра в правовій державі є рутинною, а в постсовкової це героїзм.
Сфабриковані в Москві та на Банковій оскарження Михайлу Саакашвілі розсипалися в пил. Михайло на волі. Прибічники його – а їх щодня все більше, як в Україні, так і у світі. Вітаючи з перемогою всіх нас, необхідно, однак задуматися: чому ж так сталося, коли всі ми очікували домашнього арешту для Михайла. Бо розуміння цього є дуже важливо для кінцевої перемоги над червоно – іудейським рабством, в котрому ще знаходиться Україна.
Хтось скаже: ні, рабство є москальське. І матимуть рацію – щодо наслідків. Але не можна забути про причину. «червоні іудеї (там було інше слово, а ми ж політкоректні) злигались з москалями», писав Кобзар. Не сперечавшись з великим Тарасом, уточнимо: скоріше, іудеї використовують москалів для осягання своїх цілей.
Так сталося і цього разу. Цілком сфабриковані оскарження Михайла були на майстровані в червоно-іудейських колах Москви (як завжди, хасидський рух ХАБАД з його постійною агентурою у Кремлі та Лубянці), та й передані наказом агентам ФСБ на Банковій на чолі із «шоколадним зайцем» Порошенком.

https://www.economics-prorok.com/2017/11/стала-известна-жуткая-правда-о-прошло.html

А його вірний шабесгой та побратим в запеклій боротьбі із пляшкою Луценко слухняно і ретельно виконав наказ з Кремля і Лубянки. І що ж? Все зійшло на нівець. Що ж таке трапилося?
Вірність закону судді Ларіси Цокол? Так, але не тільки. А може і не стільки. На іншій банановій шкірці підсльознулося червно-іудейське «кривосуддя». А шкірка полягає якраз на тому, що воно іудейське.
В попередніх статтях ми писали про окультні обряди чорної магії сатанізму в іудеїв, перш за все про обряд смерті Пульса Денура, арамейською «біч вогню». Також про те, що цей обряд завжди повертається до тих, хто його скоює, в виді найважких наслідків як для здоров‘я і життя, так і для різноманітних життєвих справ, бізнесових, політичних і т.п. Бувши агентом Москви, Порошенко є зв‘язаний не лише з будинком на Лубянці, також і з головним рабіном Росії з хасидського руху ХАБАД Берлом Лазаром. Цей Лазар не одного разу виконував обряд Пульса Денура разом з іншими окультними обрядами на замовлення Порошенка з метою знищення його політичних та бізнесових конкурентів, першим з котрих був Ігор Коломойський. Також Ігор Валерьович замовляв Пульсу та інші подібні чуда сатанізму проти Порошенка, це вже через дніпровського рабіна Шмуеля Кам‘янецького, також з ХАБАДу. Ось і літає ця іудейська дубина окультна, та й б‘є то по Порошенку, то по Коломойському, ще й подвійно б‘є, згідно засаді бумерангу. І українців не оминає, на нещастя…
А результат для іудеїв, та ось він: затримали СБУшники по другому разу Михайла Саакашвілі, завезли на Аскольдів ,- а без Михайла зібралося кілька десятків тисяч українців на Марш Імпічменту. Змайстрували кримінальну справу – а її розвалили адвокати, і сам Михайло правник не з останніх та добрий шахіст, розтрощив в труху на суді виріб made in Russia. Західна еліта розлючена на Банкову, через ЗМІ робить з режиму червоних іудеїв відбивну. Ще й підлий Курченко підманув та підвів, «не знаю Саакашвілі, а Порошенка знаю», каже, в суд на гаранта подає за брехню, як і на іншого борця з горілкою Луценка, просто в Москві, на котру вони з Порошенком працюють, як у пісні: «что они не делают, не идут дела, видно в понедельник их мама родила», понеділок як явище прокляття.
Коли адвокати Михайла та он сам побудували лінію захисту на доказах державної зради самих Петі і Юри, а також СБУ як філії ФСБ та спадкоємців ВЧК-НКВС, тут вже надійшов вічний понеділок. Не випадково в часі промови вибігла одна з суддів із залу. Куди побігла, туди побігла, але суддя Цокол винесла наприкінці вердикт: невинний. Та й пішов Михайло додому, а із ним натовп немаленький з гучномовцями на джипі через увесь Хрещатик, а поліція аваківська до водіїв: розвертаємось, не заважаємо громадянському руху.
Ось така неприємність трапилася з іудеями та їх шабесгоями. Канал грузинського телебачення Руставі 2 натомість повідомив, що Юра Луцік ще одну кримінальну справу готує проти Саакашвілі, на новорічні та різдвяні канікули, коли Госдеп і Трамп індиків їстимуть, планують схопити Михайла, вже по третьому разу.
Кажуть: напилось, то будь людиною. А як бути людиною, коли звикли облизувати корита як Антоша Геращенко тарілки в ресторані? Звички як рефлекс, нікуди не зникають. Та навіть чергова спроба розвалиться як паперовий будинок, бо для них настає суцільний понеділок.

Якуб Новиків-Кшемінський
Юрій Пономаренко

Коментарі

...