Чергові злочини бойовиків проти мирного населення України

  • Липень 13, 2018

Речник Операції Об’єднаних Сил виступив із доповіддю щодо ситуації на східному рубежі України. За його словами ситуація в зоні проведення бойових дій залишається контрольованою, проте обстріли українських позицій та мирного населення зі сторони бойовиків продовжуються.

Прицільний вогонь відкривався переважно із кулеметів, гранатометів та стрілецької зброї. Ситуація в зоні проведення дій контрольована, об’єднані сили продовжують виконувати завдання операції стійко утримуючи займані рубежі та позиції. Бойовиками було здійснено 20 прицільних вистрілів, втрат серед українських сил немає. Вранці 10 липня, о 9:00 зі стрілецької зброї було обстріляно населений пункт Красногорівка. В результаті обстрілу було поранено місцевого жителя, який в цей час перебував у дворі власного будинку по вул. Чайковського, 6. Вогонь вівся з боку окупованої Старомихайлівки

Також речник ООС прокоментував ситуацію на Донецькому та Луганському напрямку.

Донецький напрямок: тут нараховано 17 прицільних обстрілів. Під вогнем терористів виявилися наші позиції біля н.п. Водяне, Широкино, Лебединське, Авдіївка, Гнутове, Дослідне, Богданівка і Павлопіль. Ворог використовував гранатомети різних типів, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю.

Луганський напрямок: на цій ділянці зафіксовано 3 прицільних обстрілу. Спостерігалися збройні провокації із застосуванням гранатометів різних типів і стрілецької зброї поблизу н.п. Орехово, Кримське, Новолуганське

Нагадаємо українська сторона продовжує активно наполягати на темі введення миротворчого контингенту на схід Украаїни на своїх умовах.

Коментарі

...