Чого очікувати від новостворених Національних дружин

  • Лютий 3, 2018

В студії «Інтерфаксу» було проведено прес-конференцію щодо створення національних дружин в Україні. Участь у ній взяли особи які безпосередньо причетні до створення даної структури, зокрема Ігор Михайленко який командував національним полком «Азов». За словами засновників основною метою створення являється боротьба із кримінальними елементам в Україні.

 

«Ми проводимо патрулювання, це не означає що ми когось шарпаємо, перевіряємо документи, ні ми своєю присутністю показуємо на вулицях що злочинності тут не місце»

 

Основними завданнями які ставлять перед собою організатори являється перешкоджання правопорушень.

 

«Є наприклад найбільше в Україні Кременчуцьке водосховище, ми туди виїжджаємо в період нересту і перешкоджаємо діяльності браконьєрів, або є заявка про вирубку лісу, ми їдемо туди і перешкоджаємо незаконним діям»

 

Нагадаємо що джерела фінансування даної організації до цих пір достеменно невідомі, згідно слів керівництва Національних дружин вони існують на членські внески, проте раніше Роман Чернишов Речник політичної партії «Національний корпус» заявив що дружинників фінансує український бізнес, проте конкретних фірм не назвав.

Коментарі

...