Що говорили Українські ЗМІ про зустрічі Порошенка на саміті НАТО

  • Липень 14, 2018

Українські засоби масової інформації активно працювали на полях саміту НАТО та передавали інформацію про перебіг зустрічей президента України Петра Порошенка та про події які мають безпосереднє відношення до України. Вони повідомляли, що загалом події пов’язані із висловлюваннями президента Трампа щодо Німеччини та Північного Потоку 2 грають на руку Україні.

Президент Порошенко зустрінеться із генеральним секретарем, також він буде мати ще декілька важливих зустрічей. Також він візьме участь у засіданні самого альянсу. Те, що говорив Трамп вимагаючи більше грошей і більшої незалежності Німеччини від Росії все це грає нам на руку

Також журналісти зробили акцент на зустрічі між президентами США та України, відмітивши що це напевно головна зустріч, проте порядок дня в президента є дуже насиченим і позитивний перебіг цих зустрічей може допомогти Україні.

Президент України матиме зустріч із Трампом та іще ряд важливих перемовин із главами інших держав та організацій. Дуже приємно, що сьогодні доводиться говорити так багато позитивних новин яких так не вистачає Україні особливо коли мова іде про наші політичні перемовин

Нагадаємо, багато експертів уже розповіли про те, що даний саміт НАТО був найважчим за його історію, це викликано різкими заявами президента США та тим, що він на певний час заблокував роботу саміту відмінивши всі зустрічі.

Коментарі

...