Що говорять про Порошенка у соціальних мережах

  • Червень 11, 2018

Український політолог та відеоблогер Олександр Семченко прокоментував пости у соціальних мережах які направлені на підтримку Порошенко. В своєму відео він розкритикував пункти які були написані користувачами на підтримку діючого президента України.

Людина розповідає про те, що за президентства Порошенко побудували та розвинули військово-промисловий комплекс, про нові види озброєнь. Модернізовані Урагани та інші види озброєнь, я не бачу там нічого нового. Розповідають про будівництво гуртожитків для десятків тисяч українських військовослужбовців. Не було б потреби в цих гуртожитках, в мега-армії якщо б Порошенко на цьому не заробляв

Також під час відео Семченко розповів що досягнення безвізового режиму із Європою не може бути виключною заслугою Порошенка. На думку ведучого, під час правління Януковича також було спрямовано багато зусиль для його здобуття.

Безвіз це безумовно круто, проте згадаємо, що над безвіком працювали також і під час Януковича, працювали напружено. Проти тоді була опозиція яка говорила, що давайте спочатку волю Юлі, а потім безвіз усьому українському народу. Також думаю багато людей пам’ятає, в 2012 році Україна підписала договір про безвізовий режим із Бразилією. І що стало українцям від цього легше? Хоча Бразилія входить в кращу десятку по розвитку економіки в світі

Нагадаємо, згідно статистики прикордонної служби України, за час дії безвізового режиму українці перетинали кордон більше 20 мільйонів разів.

Коментарі

...