ЩО ТВОРИТЬ МИРОТВОРЕЦЬ?

  • Вересень 18, 2017

Увечері 10 вересня в розділі “Чистилище” сайту Миротворець увесь світ побачив ім’я Михайла Саакашвілі. Він, чи бачите, порушив державний кордон України. НЕЗАКОННО порушив. А про громадянство Михайла на тому сайті написано: “бомж”. Ось такий мир творить цей чудовий сайт, так бореться із тероризмом: людину, котру з порушенням всіх законів і самої Конституції України позбавив громадянства кращий друг, а скоріше агент Суркова і Путіна Петро Порошенко, ставлять в один ряд з різноманітними “гіві” та “моторолами”. 

А разом із Михайлом бачимо там журналістів, народних депутатів. Що ж вони такого злочинного зробили? А прибули на прикордонний пункт Шегині з паспортами громадян України, щоб пред’явити їх прикордонникам та потрапити додому, до краіни, громадянами котрої вони є. Офіціально прикордонна служба не мала жодних наказів е перепускати Михайла та решту через кордон. 

Чому ж ми не бачимо на сайті Миротворець ім’я Петра Порошенка?

Та тому, шановні, що сайт цей до цього самому Авакову і належить. А безпосередньо там рулить та керує ніхто їнший, як Антоша Геращенко, великий борець із злочинністю та тероризмом. Принаймні до 10 серпня мав можливість так себе представляти нам. Зараз вже ні. 

А чи перший Михайло Саакашвілі потрапив до компанії “моторол”, будучи невинною людиною, більш за це – якраз борцем за виконання законів та прав громадян? Аж ніяк. 

Ось, будь ласка, ще один “особливо небезпечний терорист”: Руслан Ташбаєв. Громадянин США. Військовий експерт з відповідною освітою. Згідно версії Миротворця, а насправді Авакова та Геращенка, “агент ДНР”, а щоб не образити “ЛНР”, то і цієї банди також. А що ж вчинив, що ж скоїв Ташбаєв такого еленерівського та деенерівського? Та вийшов на Майдан Незалежності із одиничним пікетом. А перед цим остерегав авакових та геращенок із порошенками перед постійними порушеннями прав громадян, законів України. А це вже тероризм, чи бачите. 

Їздити до окупованого Криму для зустрічи із кривавим Сурковим для антидержавних змов, як Порошенко – не тероризм. Катувати та вбивати українських патріотів, як шестирка головного бандюка Путіна Сєні Могилевіча, ватажок харківської ОПГ Аваков – не тероризм. А вийти на одиничний пікет, повернутися додому із паспортом громадянина України – тероризм. А вкрасти цього паспорта з бусу, як вуличні грабіжники – а що у цьому злочинного? Якщо на наказ головного злодія та бандита на Банковій, це ще і службова заслуга, нагода для винагородження. 

Бачили, яку державу побудували нам порошенкі і авакови? Бачили, що це на Миротворець? В 2014 році його було створено як сайт, де всі люди можуть побачити злочинців проти українського народу та держави. Нібито для цього. Бо насправді Аваков і Геращенко створювали цей сайт геть з їншою метою. А власне, чекали на те, наприклад, що сталося 10 вересня. Сипали на сайт різну дроб’язницю, аж  з Росії, котрі дивилися роззявлячи роти на штурм Харківської ОДА, – щоб потім біля них ми побачили Михайла Саакашвілі, Руслана Ташбаева, будь кого якраз з тих, хто бореться за ЗАКОННІСТЬ. 

Чий це стиль, перепрошуємо? Та що за питання, гніздечка Фелікса Едмундовича. І такі пташки, як Аваков і Геращенко, хто лякає нас “путін нападьот”, коли їх куратор вже напав – з того самого гніздечка. Як і гарант – поразок та нещасть України – Порошенко. Отже ми можемо пересвідчитись що це проект “Лубянка”,створений на випадок виникнення справжньої опозиції ,щоб із них створити злодіїв .

Звертаючись до солдатів прикордонників на пункті Шегині, Михайло Саакашвілі просив їх подивитися в бік Польщі, де люди отримують платню в десять разів більшу, ніж в Україні, де люди гідно живуть, де поважають закони та права громадян, де із повагою стосуються до кожної людини. Але злочин скоїв Михайло! Якщо перед бандою бариг та державних зрадників, ну, звичайно, авжеж. 

А Руслан Ташбаєв? Згідно порошенковської банди ще який злочинець! Варто було його викрасти  та тортуровати в лісі! Бо ось чому вийшов на Майдан:

“Я заробляю $7500 щомісяця, а коли виходив на Майдан, то отримував лікарняний, що за законом Сполучених Штатів складає 60% моєї місячної ставки за останній рік. Тобто у травні місяці 2015 року, коли я на сторінках ФБ заявив про те, що коли приїду в Україну – то вийду на одиночну акцію протесту проти відсутності реальних реформ – я отримував щомісячно на свій банковий рахунок три тисячі долларів. Лікарняні. Після того як моє ” Дукаті” за $10,000 впало мені на ногу на заправці у листопаді 2013 року. Навіть не виробнича травма. 

Я вийшов на Майдан за те, щоб мої земляки з усіх куточків України – теж могли жити як люди. Заробляти водієм по $7500 на місяць. Та отримувати по $3000 щомісячно, якщо стався нещасний випадок і людина тимчасово не може працювати. 

Я вийшов для того, щоб люди зрозуміли що їх знов обдурюють. Що їх будуть тримати у злиднях”.

Ось за що катують, ось за що не дають потрапити додому. Щоб жирувати та спекулювати на крові людей. Щоб купувати для своїх каченят Майбахи за три мільйони євро. Щоб гнобити, руйнувати країну, де ці бариги та російські шпигуни були, є та залишаться чужинцями та ворогами. 

А ось ще цікавий факт. Активісти повідомляють: “В квітні терорист Ходаковський опублікував відео, на якому видно, що полковник Юрій Голубан знаходиться на стороні терористичного батальйону “Восток”. Це відео довго обговорювали. В липні СБУ навіть повідомило, що проводить розслідування за підозрою в державній зраді. А тепер просте питання: Чи внесений Голубан до славнозвісної бази “Миротворця”? Не повірите – не внесений. Куратори цього сайту не вважають те, що він воював на стороні бойовиків, антиукраїнською або злочинною діяльністю”. 

Ще питання. А Горустовіч, котрий сдав сепаратистам Маріуполь? Чи є він в базі Миротворця? Аж ніяк, проте має добру посаду в аваківському МВС. 

А спонсор тероризму Ахметов? Та не питайте, який там Миротворець, шановна людина серед таких, як він сам, антидержавних осіб, порошенок, авакових, геращенок. 

На емблемі сайту Миротворець написано pro bono publico, за добро суспільства. А повинно бути: pro male publico, за біду суспільства. 

Чути, що Аваков думає про закриття Миротворця чи то Путінця. А Тоша Геращенко тоді скаже: а нащо він нам, і так вкажемо вам терористів та злочинців, а спробуйте но не погодитися. 

Дуже логічно, бо цей Миротворець є спадкоємцем сумно звісної бази даних Скорпіон, створеної за Януковича вже в тодішньому МВС. Цю базу не на дармо називають “ментівська”, злочинців там було кіт наплакав, а політичних противників повно. І такса була, за виключення з цієї бази: плати, та й будеш законослухняним, а ні, скаржись на себе. А купити цю базу теж не було проблемою, ось і купували, загалом бандюки. 

Ось і запитання: що творить Миротворець? На чию користь?

Зрештою запитання це риторичне. 

 

Підготував: Юрій Пономаренко

 

Коментарі

...