Яким чином державні структури мають реагувати на дії телеканалу «Інтер»

  • Травень 13, 2018

Народний депутат України Сергій Пашинський в ефірі одного із Українських телеканалів розповів про своє відношення до концерту який був показаний на телеканалі «Інтер» та викликав хвилю незадоволення в соціальних мережах.

Знаєте, я до цього моменту не бачив цього сюжету, проте я не здивований, «Інтер» не дивлюсь уже років десять. Це не питання моралі, цієї нечисті яка виступала, це не питання етики журналістської. Це питання виживання моєї країни. Чи знають вони, скільки із цих 8 мільйонів загинуло від рук Сталіна, та від рук російської імперії

Також під час інтерв’ю Пашинський акцентував увагу на правах та свободах громадян які забезпечуються конституцією України.

Однією із вимог майдану була свобода слова, свобода слова, це наріжний камінь будь якої демократії, та країни. Майдан переміг тому, що Янукович почав цю свободу слова знищувати, проте це не свобода слова, ми не можемо закривати на це очі

Нагадаємо, нещодавно Пашинський який є головою комітету ВРУ із питань національної безпеки та оборони заявив про необхідність внесення змін до закону «Про національну безпеку». За його словами в закон необхідно внести блок про інформаційну безпеку який буде спрямований на запобігання інцидентам які відбулись на телеканалі «Інтер».

Коментарі

...