Якщо би голосували жителі Сходу України, Порошенко не вибрали б на пост президента

  • Травень 17, 2018

Бійці батальйону «Торнадо» під час інтерв’ю яке вони надали українському політологу Олександру Семченко розповіли про результати виборів президента України внаслідок яких був обраний Петро Порошенко.

Схід України це російсько-заселена територія, і практично вся вона трошки по іншому мислила, і якщо б ми були в своїх домівках, “Петю” би точно не вибрали президентом, і якщо б Крим голосував “Петя” не був би президентом. Ми це прекрасно розуміємо, нас просто викреслили як виборців, і саме для цього щоб викреслити нас як виборців ішла зброя на схід України і продовжувались воєнні дії

Також під час інтерв’ю члени «Торнадо» розповіли про нову техніку яку вони намагались взяти для своїх потреб, та про протидію влади з метою недопущення того, щоб техніка брала участь в воєнних діях.

Я говорю одному із командирів, техніка просто жахлива, не заводиться не їде, він говорить зараз в порту стоїть 100 нових БТР-ів 82-х, 84-х, для відправки в Таїланд. Ми їдемо в порт, і справді там стоїть сто нових БТР, я віддаю наказ забрати 10 штук. Ми охорону попросили відійти в сторону, і почали заводити десять машин. Можете уявити, хто лишень мені не дзвонив, увесь Київ дзвонив, починаючи від Геращенко, прокурорів, Авакова. Дзвонили всі, щоб я залишив в спокої ці десять БТР-ів

Нагадаємо, «Торнадо» це добровольча рота патрульної служби міліції особливого призначення створена у вересні 2014 року в Закарпатській області.

Коментарі

...