Які закони будуть розглядатись у ВРУ протягом тижня

  • Квітень 16, 2018

На погоджувальній раді яка передує сесійному тижню ВРУ виступив Сергій Березенко, він наголосив на важливості внесення змін до законів які регламентують трансплантацію органів.

Не можу не сказати про напевно один із найголовніших проектів, як член комітету із питань охорони здоров’я хочу загострити вашу увагу на необхідності суттєвого вдосконалення законодавства у сфері трансплантації органів. Запропонованим законопроектом впроваджуються Європейські стандарти в сфері трансплантації органів та суттєвого зменшення смертності людей із важкими патологіями та захворюваннями

Також, під час погоджувальної ради біло підняте питання безпеки в енергетичній сфері, зокрема в атомній енергетиці, із даною проблемою виступила Юлія Тимошенко.

У нас починається криза в галузі атомної енергетики. Ви знаєте, тисячі атомників вийшли на вулиці, що відбувається, на теплову енергію для енергоринку підняли неміряну ціну яка не пояснюється ніякими кошторисами. І за рахунок цього, вимиваються всі гроші енергоринку на теплову енергію, атомну енергію посадили в нуль

Нагадаємо, цього тижня розпочинаються чергові пленарні засідання ВРУ, крім даних питань депутати також планують розглянути кадрові питання.

Коментарі

...