Як вплине на Польщу закон про «бандерівську ідеологію»

  • Лютий 6, 2018

Український політолог Олександр Палій в ефірі програми «Інформаційний день» прокоментував польський закон про «Ідеологію бандеризму» на його думку Польща зараз має нереалізовані історичні комплекси і окупацію частини України в той історичний період потрібно було якось назвати. Проте в тогочасних ідеологіях було багато спільних рис.

«Ідеологія Бандери від ідеології Пілсудського за великим рахунком нічим по суті невідрізнялась, ну крім національних акцентів. І там і там за єдність, соборність за народоправство за державну ієрархію»

В інтерв’ю була піднята тема що це може негативно відбитися на міжнародному іміджу Польщі та підірвати її міжнародний авторитет. Щодо заробітчан які перебувають в даній країні то їх даний закон зачепити немає.

«Може заробітчан цей закон не розлякає проте туристів точно розлякає, Польща втратить велику частину туристичного потоку і це буде серйозним наслідком цього закону, напевно єдиним серйозним практичним наслідком»

Нагадаємо в Верховній Раді Україні назвали закон антиукраїнським кроком та наругою над історичною правдою, Ізраїль в разі підписання даного закону президентом польщі має намір відкликати свого посла.

Коментарі

...