Із Одеси до Києва за 25 хвилин через 5 років завдяки Hyperloop

  • Червень 18, 2018

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян виступив в ефірі одного із українських телеканалів та розповів про розвиток перспективної технології Hyperloop на території нашої країни. Також він пояснив для чого потрібна дана технологія та як вона функціонуватиме в Україні.

Дана технологія це по суті труба в якій середовище близьке до вакууму, тобто дуже розріджена атмосфера, і в серці цієї труби рухається потяг на індукційній або магнітній подушці. Дві різні компанії із якими ми співпрацюємо використовують дві різні технології. Поїзда в пасивному режимі споживають набагато менше енергії, також їхня швидкість приблизно 1200 км на годину, найперше вона орієнтована на вантажі, а уже потім вона буде здійснювати доставку пасажирів. У випадку України, відстань Київ-Одеса це 20-25 хвилин часу

Також міністр розповів про плани побудови даного потягу, заявивши що згідно планів перші запуски даної технології мають відбутись через 5 років.

Ми говоримо про те, що ми готові уже в п’ятирічній перспективі розпочати перші поїздки. Ми підходимо до того, що уже в 2019 році ми будемо мати тестовий майданчик. Щодо інвесторів, то ми виходимо насамперед з того, що це має бути ефективна бізнес модель, ми думаємо що після того коли пройдуть випробування на інших тестових майданчиках в інших країнах, ми зможемо знайти інвестора для себе

Нагадаємо, 14 червня міністерство інфраструктури України та компанія Hyperloop Transportation Technologies підписали меморандум про співпрацю із розвитку технології високошвидкісного транспортування Hyperloop.

Коментарі

...